New York - Mesto, ktoré nikdy nespí

New York je pulzujúce srdce sveta, kde sa stretávaš s kultúrami, umením a inováciami. Jeho ulice sú ako živé plátna, kde sa odohrávajú príbehy tisícov ľudí. Tu sa nenudíš, pretože New York je stále v pohybe.

Ako vyzerajú interiéry v New Yorku?

New York je mesto, kde máš málo priestoru na bývanie. Preto interiéroví dizajnéri vymýšľajú funkčné a efektívne riešenia, ktoré sa prispôsobujú rýchlemu životnému štýlu a obmedzenému priestoru.

Industriálny šarm: Mnohé byty a budovy v New Yorku pochádzajú z priemyselného obdobia. Tehlové steny, odkryté trámy a priemyselné osvetlenie sú viditeľné prvky.

Mestský minimalizmus: Newyorčania majú radi minimalistický štýl. Jednoduché línie, neutrálne farby a kvalitné materiály sú bežné. Minimalizmus dáva priestoru dýchať a udržiava moderný vzhľad.

Rôznorodosť kultúr: New York je najviac multikultúrne mesto na svete. To sa odráža aj v interiéroch. Môžeš vidieť kombináciu rôznych kultúrnych vplyvov, farieb a vzorov. Napríklad byt môže mať moderný nábytok s exotickými doplnkami zo všetkých kútov sveta.

Výhľady: Mnohé byty v New Yorku ponúkajú úžasné výhľady na mesto, rieku alebo Central Park. Preto sú veľké okná a terasy bežným prvkom. Interiéry sú často navrhnuté tak, aby tieto výhľady čo najlepšie vynikli.


Ako zariadiť dom v newyorskom štýle?

Ak sa chceš cítiť ako v New Yorku aj vo svojom dome, nezabudni na tieto detaily:

Zariaďuj: Zameraj sa na jednoduchý nábytok s čistými líniami. Menej je viac, a tak minimalizuj dekorácie a doplnky. Nechaj vyniknúť prírodné materiály ako je tehla, oceľ alebo drevo. Konštrukčné prvky budovy, ako sú trámy, kovové detaily a priemyselné osvetlenie, môžu byť výraznými prvkami.

Výhľady a veľké okná: Ak máš šťastie na výhľady na mesto alebo rieku, nechaj ich vyniknúť. Zvoľ si závesy, ktoré umožnia dostatočné množstvo svetla.

Koberce: Vyber si koberce rôznych štýlov. Od minimalistických a jednofarebných po vzorované a farebné, ktoré odzrkadľujú rôznorodosť kultúr. Koberce pridajú do priestoru teplo a komfort.

Rýchle info -40% URBAN Basic
Biely koberec Peace - MBiely koberec Peace - M

Biely koberec Peace - M

Obvykle 2 až 3 týždne
199 € 332 €
Veľkosť M - 160 x 230 cm
Rýchle info -40% URBAN Basic
Biely koberec PLAY - MBiely koberec PLAY - M

Biely koberec PLAY - M

Obvykle 2 až 3 týždne
199 € 332 €
Veľkosť M - 160 x 230 cm
Rýchle info URBAN Basic
Koberec Caspi - MKoberec Caspi - M

Koberec Caspi - M

Obvykle do 2 týždňov
289 €
Veľkosť M - 155 x 230 cm