Svetlo hnedý koberec Trend k sedačke - M

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle 2 až 3 týždne - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Koberec je z jednej strany svetlejší a z druhej strany o niečo tmavší. Zladíš bez problémov so pohovkou béžových až hnedých odtieňoch alebo zemitých farbách. viac

Príslušenstvo3

Prečo si vybrať koberec Trend

Jemnučký materiál pre tvoje nohy

Koberec Trend je vyrobený z mäkkého a hustého polyesterového materiálu, vďaka čomu je jemný k tvojim nohám. Jeho vlas má výšku 12 mm, čo je ideálna rovnováha medzi komfortom a jednoduchosťou čistenia.

Neutrálne farby pre tvoju domácnosť

Koberec Trend má univerzálnu farbu, ktorá sa stane základom tvojej domácnosti. Ľahko ho skombinuješ s tvojou sedačkou v studených a stredne teplých tónoch. Ako každý koberec, aj tento nemá rád priame slnko, preto ho pravidelne otoč, aby rovnomerne vybledol. Koberec je z jednej strany o niečo svetlejší preto si ho doma otoč tak aby sa ti viac páčil.

Elegantný koberec k rohovej sedačke

Koberec vo veľkosti 160 x 230 cm je zlatý stred pre tvoju sedačku. Jeho veľkosť je akurát taká, že sa hodí k väčšine sedačiek - nie je ani príliš malý, ani príliš veľký.

Zlepší akustiku v tvojej miestnosti

Pohltivý vlas koberca Trend zmenší ozvenu u teba doma, čo ti umožní lepšie rozumieť a počuť, čo hovoria vo filme. S kobercom Trend si tak môžeš plne vychutnať svoje obľúbené filmy bez rušivých zvukov.

Tipy na údržbu

Koberec je z materiálu, ktorý len tak nezašpiníš, prípadne ho rýchlo vyčistíš aj vlhkou handričkou. Alebo použi náš špeciálni čistič. Ak niečo vysypeš, miesto čo najskôr povysávaj, aby sa neporiadok nedostal do hĺbky koberca. Keďže koberec je jednofarebný môžu na ňom vznikať odtlačky od nábytku, stačí keď miesto navlhčíš handrou a miesto vyšúchaš do sucha. 

Parametre
Tvar Obdĺžnik
Veľkosť M - 160 x 230 cm
Farba Hnedá
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Stredný vlas (11 až 20mm), 12 mm
Vzor Jednofarebné - UNI
Strapce Koberec bez strapcov

Alternatívne veľkosti4