Strieborný vlnený guľôčkový koberec WollKugeln - XS

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle do 2 týždňov - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Moderný, ručne tkaný vlnený behúň v guľôčkovom dizajne v striebornej farbe. viac

Príslušenstvo1

Prečo si vybrať vlnený tkaný koberec WollKugeln

Udržateľný dizajn a materiál koberca pre tvoj domov

Koberec WollKugeln, ktorý je výsledkom harmonického spojenia modernej technológie, ručnej práce a prírody. Každý z týchto prvkov prispieva svojím unikátnym spôsobom - syntetický materiál dodáva kobercu pevnosť, zatiaľ čo prírodná obnoviteľná vlna a rastlinný hodváb, vyrobený udržateľnou technológiou, mu dodávajú kvalitu. Ručné tkanie na tkáčskom stave dodáva tomuto kobercu jedinečný charakter. A najlepšie na tom je, že tento koberec ti vydrží desaťročia, takže nie je len ďalším spotrebným tovarom ale novým členom tvojej rodiny.

Ochráni teba a tvoje dieťa pri páde

S hrúbkou 12 mm je koberec WollKugeln pevný a zároveň mäkký, čo ti poskytne pocit bezpečia. Je ideálny do spálne alebo hosťovskej izby.

Dobrá starostlivosť o koberec

Atraktívna guľôčková štruktúra koberca je navrhnutá tak, aby bola nielen esteticky príťažlivá, ale aj praktická. Na rozdiel od niektorých dizajnových kobercov, ktoré môžu mať veľké a nepraktické uzly, ktoré sťažujú čistenie a odstraňovanie neporiadku, náš koberec je hladký a ľahko sa vysáva. A ak sa koberec zašpiní, jednoducho ho otoč a máš ako nový.

Štýlové farby pre tvoj matný a polo matný interiér

Prírodné pastelové farby vlny sú základom pre tvoj pokojný interiér. Sú ideálne pre matné interiéry, či už vidiecky štýl alebo moderný matný štýl. Máš na výber z mnohých farieb a môžeš ich štýlovo kombinovať v jednej miestnosti.

Zariadiš týmto kobercom skoro celú domácnosť

Koberec WollKugeln sa vyrába v 18-tich rozmeroch a tvaroch, takže dokážeš zariadiť celú domácnosť rovnakými kobercami v požadovaných tvaroch a rozmeroch. Pre prehľadnosť eshopu nie sú všetky veľkosti zalistované. Stačí, ak nám napíšeš a preveríme ti dostupnosť najbližší pracovný deň.

Bezpečný pre tvoju domácnosť a zvieratká

Koberec WollKugeln je hrdý na to, že je držiteľom certifikátu OEKO TEX Standard 100, čo znamená, že neobsahuje žiadne chemické škodliviny. Ak máš mačku, zvoľ radšej iný koberec, s radosťou ti ho doškriabe.

Môžeš ho položiť na podlahové kúrenie

Koberec akumuluje a zároveň prepúšťa teplo z podlahového kúrenia, takže ti bude teplo na nohy a zároveň nebude obmedzovať fungovanie podlahového kúrenia.

Parametre
Tvar Behúne a galérie
Veľkosť XS - 70 x 140 cm
Farba PrírodnáStrieborná, Šedá
Materiál koberca Zmes prírodného a syntetického, Vlna, Rastlinný hodváb (viskóza), Polyethylen
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Bez vlasu, 12 mm
Špeciálna vlastnosť Obojstranný koberec, Ručne tkaný koberec
Vzor Jednofarebné - UNI, Prírodný
Strapce Koberec bez strapcov

Alternatívne veľkosti8