Strieborný koberec Medailón - Pierre Cardin - XS

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle 2 až 3 týždne - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Jemný ligotavý strieborný koberec s orientálnym motívom, ktorý pôsobí harmonicky a zároveň zaujímavo. viac

Príslušenstvo2

Prečo si vybrať koberec Pierre Carden

Elegancia a štýl pre tvoju spálňu

Koberec Pierre Cardin prinesie do tvojho interiéru decentnú farebnosť a jemné detaily 3D vypracovaného vlasu. Jeho nadčasový orientálny motív ťa neomrzí. Jemne ligotavý vlas odráža všetky odtiene svetla a mení farbu podľa toho, ako je otočený. Z jednej strany je koberec svetlejší a z druhej tmavší, čo dodáva kobercu jedinečný charakter.

Krásne strieborné farby jednofarebného koberca

Koberec Pierre Cardin je jednofarebný, ale jeho krása a žiarivosť sú ohromujúce. Zmena farieb u materiálu je jednoducho WOW efekt.

Svetový dizajn od Pierre Cardin

Koberec bol vytvorený pod vedením svetoznámeho dizajnéra Pierre Cardin. Jeho meno na koberci je zárukou nadčasového dizajnu a vysokého štandardu kvality.

Extra jemný pre tvoje nohy

Koberec Pierre Cardin je jeden z najpríjemnejších kobercov na trhu vďaka príjemnej hustote vlasu a jemnému materiálu. Vlas je strihaný do 3D, preto na začiatku môže pĺznuť, ale časom toto pĺznutie prestane. Odporúčame vysávať koberec na hladko, na nízkom výkone vysávača a v smere vlákna. Postačí ho povysávať aj raz za týždeň.

Ľahká údržba

Koberec sa ľahko čistí a nezašpiní sa hneď. Väčšinou stačí vlhkou handričkou odstrániť lokálne zašpinenie. Ale dávaj pozor, aby si na koberec nešliapol špinavými mokrými topánkami. V kuchyni si dávaj pozor, aby si na neho nekvackal. Ak sa to stane a zašpinenie zaschne, môžeš koberec odniesť do čistiarne.

Parametre
Veľkosť XS - 80 x 150 cm
Farba Strieborná, Šedá
Materiál koberca Syntetický, Akryl
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Krátky a nízky vlas (≤10mm), 9 mm
Vzor 3D, Orientálne
Strapce Koberec so strapcami

Alternatívne veľkosti3