Štvorcový koberec Vella s abstraktným motívom - M

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle 3-6 pracovných dní
ks
(0 ks na sklade)

Štvorcový koberec využiješ u sedačke v tvare písmena U. Ľahko ho zasunieš do voľného priestoru u pohovky, nevadí ak nožičky budú na koberci. viac

Príslušenstvo3

Prečo si vybrať koberec Vella

Neutrálny základ pre tvoj interiér

Koberec Vella ponúka nadčasový dizajn, ktorý elegantne doplní tvoj súčasný štýl. Prekvapí ťa svojimi nápaditými detailmi a 3D efektom, ktorý dosahuje strihaným vlasom v rôznych výškach. Koberec mení farebnosť podľa intenzity svetla, preto cez deň je svetlý nenápadný a pokojný, večer ťa ohromí svojimi farebnými detailmi.

Praktický koberec do obývačky

Je vyrobený z materiálu, ktorý odoláva nečistotám, koberec Vella sa ľahko čistí aj vlhkou handričkou. Jeho nízky a hustý vlas so strakatým motívom je perfektnou voľbou pre tvoju obývačku.

Príjemný a zároveň veľmi odolný

Koberec Vella je tkaný tradičnou technikou z jemného syntetického materiálu. Tento koberec je nielen odolný, ale aj príjemný na dotyk, čo zaručuje dlhodobú spokojnosť.

Zariadiš týmto kobercom skoro celý byt alebo dom

Koberec Vella sa vyrába v 11-tich rozmeroch, takže môžeš zariadiť celú domácnosť rovnakými kobercami v obdĺžnikovom tvare a rozličných rozmeroch. Pre prehľadnosť eshopu nie sú všetky veľkosti zalistované. Stačí, ak nám napíšeš a preveríme ti dostupnosť najbližší pracovný deň.

Bezpečný pre tvoju domácnosť a zvieratká

Koberec Vella sa môže pýšiť certifikátom OEKO TEX Standard 100, čo zabezpečuje, že koberec neobsahuje chemické škodliviny.

Pokoj na desaťročia s kvalitným kobercom Vella

Koberec Vella je nemeckej značky, čo je zárukou kvality. Síce sa vyrába v Turecku, ale značka sa špecializuje na stredný a vyšší segment. Koberec je vyrobený technikou tkania, vďaka ktorej nestráca vlas ani po rokoch náročného používania. Strakatý motív ti prepáči prípadné nehody. Takže ak si vyberieš koberec Vella, môžeš mať pokoj na dlhé roky.

Parametre
Tvar Štvorec
Veľkosť M - 190 x 190 cm
Farba HnedáBéžováTaupe (šedo béžová)Strieborná, Šedá
Materiál koberca Syntetický, Polyester
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Krátky a nízky vlas (≤10mm), 10 mm
Vzor 3D, Abstraktné
Strapce Koberec so strapcami

Alternatívne veľkosti6