Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle do 2 týždňov - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Príslušenstvo2

Prečo si vybrať koberec New

Ochráni teba a tvoje dieťa pri páde

Koberec New je mäkký a poskytne ti pocit bezpečia. Jeho hustý a plný vlas, ktorý meria až 20mm na výšku, ti dá pocit, akoby si kráčal po mäkkom oblaku. Tvoje nohy prirodzene zanechajú stopy tvojho aktívneho životného štýlu. Koberec odolá aj ťažkému nábytku, ak sa vlas pritlačí, stačí ho lokálne navlhčiť a rozšúchať, kým nezaschne.

Štýlové farby pre tvoju domácnosť

Či už si vyberieš šedý alebo zelený koberec, môžeš sa spoľahnúť na príjemné farby koberca New. Koberec sa vyrába v množstve farieb, takže si môžeš štýlovo zariadiť svoju domácnosť. Ako každý koberec, aj tento nemá rád priame slnko, preto ho pravidelne otoč, aby rovnomerne vybledol.

Zariadiš týmto kobercom skoro celú domácnosť

Koberec New sa vyrába v 18-tich rozmeroch a tvaroch, takže dokážeš zariadiť celú domácnosť rovnakými kobercami v požadovaných tvaroch a rozmeroch. Pre prehľadnosť eshopu nie sú všetky veľkosti zalistované. Stačí, ak nám napíšeš a preveríme ti dostupnosť najbližší pracovný deň.

Bezpečný pre tvoju domácnosť a zvieratká

Koberec New sa môže pýšiť certifikátom OEKO TEX Standard 100 - ISO28 145459 OETI, čo zabezpečuje, že koberec neobsahuje chemické škodliviny.

Ak kúpiš tento koberec, máš pokoj na desaťročia

Koberec New je nemeckej značky, čo je zárukou kvality. Síce sa vyrába v Turecku, ale značka sa špecializuje na stredný a vyšší segment. Koberec je vyrobený technikou tkania, vďaka ktorej nestráca vlas ani po rokoch náročného používania. Takže ak si vyberieš koberec New, môžeš mať pokoj na dlhé roky.

Parametre
Tvar Obdĺžnik
Veľkosť S - 140 x 200 cm
Farba Biela
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Stredný vlas (11 až 20mm), 20 mm
Vzor Jednofarebné - UNI
Strapce Koberec bez strapcov

Alternatívne veľkosti9