Koberec Trend v sivej farbe do jedálne a spálne - XL

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle 2 až 3 týždne - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Koberec je z jednej strany svetlejší a z druhej strany o niečo tmavší, farba je v odtieňoch tmavo sivej až antracitovej farby. viac

Príslušenstvo2

Prečo si vybrať koberec Trend

Jemnučký materiál pre tvoje nohy

Koberec Trend je vyrobený z mäkkého a hustého polyesterového materiálu, vďaka čomu je jemný k tvojim nohám. Jeho vlas má výšku 12 mm, čo je ideálna rovnováha medzi komfortom a jednoduchosťou čistenia.

Neutrálne farby pre tvoju domácnosť

Koberec Trend má univerzálnu farbu, ktorá sa stane základom tvojej domácnosti. Ľahko ho skombinuješ s parketami alebo dlažbou. Ako každý koberec, aj tento nemá rád priame slnko, preto ho pravidelne otoč, aby rovnomerne vybledol.

Veľký a praktický koberec do jedálne alebo spálne

Koberec je z materiálu, ktorý len tak nezašpiníš, prípadne ho rýchlo vyčistíš aj vlhkou handričkou. Jediné čo ti odporúčam, ak ti niečo padne z taniera, nečakaj s vyčistením. Ak niečo vysypeš, miesto čo najskôr povysávaj, aby sa neporiadok nedostal do hĺbky koberca. Keďže koberec je jednofarebný môžu na ňom vznikať odtlačky od nábytku, stačí keď miesto navlhčíš handrou a miesto vyšúchaš do sucha.

Zlepší akustiku v tvojej miestnosti

Pohltivý vlas koberca Trend zmenší ozvenu u teba doma, čo ti umožní lepšie rozumieť a počuť, čo hovoria vo filme. S kobercom Trend si tak môžeš plne vychutnať svoje obľúbené filmy bez rušivých zvukov.

Parametre
Tvar Obdĺžnik
Veľkosť XL - 240 x 330 cm
Farba Hnedá
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Stredný vlas (11 až 20mm), 12 mm
Vzor Jednofarebné - UNI
Strapce Koberec bez strapcov

Alternatívne veľkosti4