Koberec Prvý - vyblednutý dizajn s medailónom - XS

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Dočasne nedostupné. Kontaktuj nás. - Overíme priamo u výrobcu.
ks
(0 ks na sklade)

Neutrálny koberec s obnoseným vyblednutým vzhľadom, centrálnym medailónom a bordúrou. viac

Príslušenstvo2

Prečo si vybrať koberec Prvý

Charizma a šarm pre tvoj domov

Hľadáš koberec s exotikou a šarmom? Koberec Prvý je pre teba. Má neutrálny tón a orientálny nádych. Jeho vzor je ako opotrebovaný, čo vytvára zaujímavý efekt. Koberec mení farbu podľa toho, ako je otočený. Z jednej strany je svetlejší a z druhej tmavší, čo dodáva kobercu jedinečný charakter a vytvára dynamický vizuálny efekt.

Jemný dotyk pre tvoje zmysly

Koberec Prvý je vytvorený z extra jemného a hustého vlasu. Na dotyk spoznáš, že je to syntetika, ale povieš si v duši, aký príjemný je to koberec.

Tenký koberec, o ktorý sa nepotkneš

Koberec Prvý je veľmi tenký, iba 6mm, čo znamená, že ho tvojimi nohami ani nezbadáš pri posteli, ucítiš iba jeho jemnosť. Hrúbka by ti mohla vyhovovať v nepríjemných situáciách, kde by ti mohli dvere brániť v kúpe koberca.

Ľahká údržba pre dlhodobú spokojnosť

Kombinácia syntetického materiálu, vysokej hustoty vlasu a krátka dĺžka vlasu ti uľahčí vysávanie a čistenie. Koberec Prvý stačí pravidelne povysávať.

Ideálna voľba pre spálňu do bytu na prenájom

Koberec Prvý je ideálnou voľbou pre byty na prenájom. Nemusíš sa báť, že by ho podnájomníci hneď zničili. Zároveň im do podnájmu dáš koberec, ktorý je extra jemný na dotyk a dizajn koberca je pútavý. Pre teba najväčší benefit je priaznivá cena koberca. Takže s kobercom Prvý získaš nielen jemnosť a štýl, ale aj praktickosť a skvelú hodnotu.

Parametre
Tvar Behúne a galérie
Veľkosť XS - 80 x 150 cm
Farba BéžováTaupe (šedo béžová)
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Krátky a nízky vlas (≤10mm)
Vzor Abstraktné, Orientálne, Vintage, Bordúra
Strapce Koberec so strapcami

Alternatívne veľkosti3