Koberec Paríž s medailónom vo farbe Taupe - Pierre Cardin - XL

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Dočasne nedostupné. Kontaktuj nás. - Overíme priamo u výrobcu.
ks
(0 ks na sklade)

Koberec Paríž prinesie do tvojej jedálne decentnú šedo béžovú farebnosť a jemné detaily. Navrhnutý svetoznámym dizajnérom Pierre Cardin, tento koberec je ideálny pre jedáleň určenú pre 10 osôb. Bezpečný, ľahko udržiavateľný a odolný - ideálna voľba aj pre byty na prenájom. viac

Príslušenstvo2

Prednosti koberca Paríž

Perfektný základ tvojej jedálne pre 10 osôb

Koberec poskytuje dostatok miesta pre pohodlné posadenie 10 osôb za stolom v dvoch radách. Alternatívne, môžeš pohodlne usadiť 8 osôb v dvoch radách a pridať ešte jednu stoličku na každú kratšiu stranu stola. Zadné nohy stoličiek budú stáť na parketách.

Šedo béžová elegancia a štýl pre tvoju jedáleň

Koberec Paríž je vyrobený z polo lesklého vlasu, čím odráža všetky odtiene svetla, čo znamená, že mení farbu podľa toho, ako je otočený. Tento koberec pridáva do tvojej jedálne eleganciu a štýl, ktorý je vždy v móde.

Svetový dizajn pre tvoju jedáleň

Koberec Paríž bol vytvorený pod vedením svetoznámeho dizajnéra Pierre Cardin. Jeho meno na koberci je zárukou nadčasového dizajnu a vysokého štandardu kvality, ktorý sa hodí do každej jedálne.

Bezpečnosť pre tvoju domácnosť a zvieratká

Koberec Paríž je certifikovaný podľa OEKO TEX, čo zabezpečuje, že koberec neobsahuje chemické škodliviny.

Ľahká údržba pre dlhodobú spokojnosť

Koberec Paríž je navrhnutý tak, aby bol jeho údržba čo najjednoduchšia. Kombinácia odolného materiálu, vysokej hustoty vlasu a optimálna dĺžka vlasu uľahčuje vysávanie a čistenie, čo je ideálne pod jedálenský stôl. V prípade nehody alebo zašpinenia, koberec môžeš ľahko vyčistiť sám.

Ideálna voľba do bytu na prenájom

Koberec Paríž je ideálnou voľbou pre byty na prenájom. Jeho odolnosť a ľahká údržba znamenajú, že nemusíš mať obavy, že by ho podnájomníci hneď zničili. Navyše, jeho krásny dizajn a zvučné meno pridajú hodnotu k akejkoľvek nehnuteľnosti. A to všetko za priaznivú cenu, takže s kobercom Paríž získaš nielen krásu a štýl, ale aj praktickosť a dlhodobú hodnotu.

Parametre
Tvar Obdĺžnik
Veľkosť XL - 240 x 330 cm
Farba Taupe (šedo béžová)
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén, Polyester
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Stredný vlas (11 až 20mm), 11 mm
Špeciálna vlastnosť Ľahká údržba koberca
Vzor Orientálne, Ornamenty
Strapce Koberec bez strapcov

Alternatívne veľkosti4