Elegantný čierny koberec Mramor pod stôl do jedálne - XL

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle 2 až 3 týždne - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Koberec je čierny s ligotavým zlatým vlasom, spolu vytvárajú harmonický celok. Povrch koberca je mäkký a príjemný na dotyk, ideálny do jedálne. viac

Príslušenstvo2

Prečo si vybrať koberec Mramor

Elegancia a štýl pre tvoj domov

Koberec Mramor nie je len obyčajný koberec. Je inšpirovaný eleganciou prírody a prinesie do tvojho interiéru pocit luxusu. Jeho nadčasový motív, vytvorený jemným ligotavým vlasom, odráža všetky odtiene svetla a určite ťa neomrzí.

Príjemný a zároveň veľmi odolný

Koberec Mramor je vyrobený tradičnou technikou tkania zo zmesi odolných a príjemných syntetických materiálov. Vďaka tomu je koberec dlhodobo odolný a príjemný na dotyk. Koberec znesie aj ťažký nábytok - ak vlas ľahne, stačí ho zľahka navlhčiť a vyšúchať.

Ľahká údržba pre dlhodobú spokojnosť

Koberec Mramor je navrhnutý tak, aby bol jeho údržba čo najjednoduchšia. Kombinácia odolného materiálu, vysokej hustoty vlasu a optimálnej dĺžky vlasu ti uľahčí vysávanie a čistenie. Koberec stačí pravidelne povysávať a väčšinu škvŕn pri rýchlom jednaní ľahko odstrániš aj doma.

Ideálna voľba do bytu na prenájom

Koberec Mramor je ideálnou voľbou pre byty na prenájom. Nemusíš sa báť, že by ho podnájomníci hneď zničili. Zároveň im do podnájmu dáš koberec s úžasným vzhľadom. Pre teba najväčší benefit je priaznivá cena koberca. Takže s kobercom Mramor získaš nielen krásu a štýl, ale aj praktickosť a dlhodobú hodnotu.

Parametre
Tvar Behúne a galérie
Veľkosť XL - 240 x 330 cm
Farba Žltá, ZlatáČierna, Antracitová
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén, Polyester
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Stredný vlas (11 až 20mm), 12 mm
Vzor Abstraktné, Prírodný
Strapce Koberec bez strapcov

Alternatívne veľkosti4