Abstraktný koberec Prvý v neutrálnych tónoch - XS

Veľkosť
Nie je špecifikovaná
Obvykle 2 až 3 týždne - Dodávateľ expeduje najbližším rozvozom na Slovensko
ks
(0 ks na sklade)

Neutrálny koberec s obnoseným vzhľadom, farebná paleta sa ľahko zladí s akýmkoľvek štýlom zariadenia. Koberec osloví všetkých svojim šarmom. viac

Príslušenstvo2

Prečo si vybrať koberec Prvý

Elegancia a umenie pre tvoj domov

Ak hľadáš koberec, ktorý pridá do tvojho interiéru štipku umenia a elegancie, tento abstraktný koberec Prvý v neutrálnych tónoch je pre teba ideálnou voľbou. Jeho vzor je inšpirovaný modernou abstraktnou maľbou, ktorá vytvára zaujímavý vizuálny efekt. Jemne ligotavý vlas odráža všetky odtiene svetla, zároveň koberec mení farbu podľa toho, ako je otočený. Z jednej strany je koberec o niečo svetlejší a z druhej strany o niečo tmavší.

Jemný dotyk pre tvoje zmysly

Koberec Prvý je vytvorený z extra jemného a hustého vlasu. Na dotyk spoznáš, že je to syntetika, ale povieš si v duši, aký príjemný je to koberec.

Tenký koberec, o ktorý sa nepotkneš

Koberec Prvý je veľmi tenký, iba 6mm, čo znamená, že ho tvojimi nohami ani nezbadáš pri posteli, ucítiš iba jeho jemnosť. Hrúbka by ti mohla vyhovovať v nepríjemných situáciách, kde by ti mohli dvere brániť v kúpe koberca.

Ľahká údržba pre dlhodobú spokojnosť

Kombinácia syntetického materiálu, vysokej hustoty vlasu a krátka dĺžka vlasu ti uľahčí vysávanie a čistenie. Koberec Prvý stačí pravidelne povysávať.

Ideálna voľba pre spálňu do bytu na prenájom

Koberec Prvý je ideálnou voľbou pre byty na prenájom. Nemusíš sa báť, že by ho podnájomníci hneď zničili. Zároveň im do podnájmu dáš koberec, ktorý je extra jemný na dotyk a dizajn koberca je pútavý. Pre teba najväčší benefit je priaznivá cena koberca. Takže s kobercom Prvý získaš nielen jemnosť a štýl, ale aj praktickosť a skvelú hodnotu.

Parametre
Tvar Behúne a galérie
Veľkosť XS - 80 x 150 cm
Farba BéžováTaupe (šedo béžová)
Materiál koberca Syntetický, Polypropylén
Dĺžka vlasu koberca (hrúbka koberca) Krátky a nízky vlas (≤10mm), 6 mm
Vzor Abstraktné, Pruhy, Vintage
Strapce Koberec so strapcami

Alternatívne veľkosti3