Sme URBAN

Urban je pre teba, ak miluješ mestský životný štýl, dynamiku a rôznorodosť. Inšpiruj sa kultúrou veľkomiest a vyber si štýl, ktorý ti vyhovuje, alebo sa nechaj viesť svojimi inštinktmi.

Mestský štýl ti umožňuje kombinovať veci, ktoré sa na prvý pohľad nezdajú byť v harmónii. My ti chceme ponúknuť štýlové a vysoko kvalitné koberce za rozumnú cenu.

Viac ako 17 rokov na Slovensku

Tento eshop je síce nový, ale my sme na slovenskom trhu už viac ako 17 rokov. V SKY Carpet Slovakia sa špecializujeme na prémiové, zväčša ručne viazané koberce moderného a orientálneho štýlu. Teraz sme sa rozhodli ponúknuť naše skúsenosti každému. Pod značkou URBAN nájdeš overené a kvalitné koberce za rozumnú cenu. Koberce URBAN si môžeš pozrieť na kamennej predajni v obchodnom dome LightPark na Račianskej 90, 831 02 Bratislava. Ak hľadáš prémiové ručne viazané koberce, navštív www.sky-carpet.sk.

Všimol si si obrázky vytvorené pomocou umelej inteligencie?

Moderný interiér vytvorený umelou inteligenciou.

Používame umelú inteligenciu, aby sme rozprúdili tvoju predstavivosť. Výsledok nie je dokonalý, ale to nevadí, lebo dobre vystihuje emóciu.

Chceme, aby si si vybral koberec podľa toho, ako sa cítiš, a nie podľa technických parametrov (o tom nižšie). Takto sa rozhodneš správne.

Možno sa pýtaš, prečo nerobíme štúdiové fotografie ako iné firmy. Odpoveď je jednoduchá: štúdiové fotografie zobrazujú koberce príliš dokonale. My radšej šetríme na fotení, aby sme ti mohli ponúknuť úžasné koberce za nižšiu cenu.

Jednoduchý výber koberca

Chceme ti uľahčiť výber správneho koberca. Podľa našej skúsenosti stačí, keď vieš, akú veľkosť koberca potrebuješ a kde ho chceš položiť. Preto sme pre teba pripravili prehľadnú navigáciu, ktorá ti pomôže vybrať si. Vyberali sme koberce do jednotlivých kategórií tak, aby si nemusel riešiť technické detaily.

Ak si ale nie si istý, alebo máš nejaké špeciálne požiadavky kvôli malému dieťaťu / psíkovi / mačičke / robotickému vysávaču / svokre ;-) , kľudne mi zavolaj, rád ti poradím.

Správna veľkosť koberca

U URBAN je to jednoduché. Označili sme veľkosti kobercov metódou, ktorú určite poznáš zo štítkov na oblečení. V kategórii koberce podľa miestnosti nájdeš jednotlivé veľkosti od XS až po XL ilustrované s nábytkom. Tak si urobíš čo najlepšiu predstavu, ktorú veľkosť potrebuješ.

Vyber si koberec, ktorý odráža štýl veľkomesta

Tak ako tvoj štýl je unikátny, štýl svetových veľkomiest je tiež unikátny. Pozri si jednotlivé mestá a koberce, ktoré odzrkadľujú ich štýl. Dúfam že sa pri výbere koberca zabavíš!

Odpracuj si dopravu zdarma na Facebooku!

Odpracuj si dopravu zdarma na Facebooku!

Získať dopravu zdarma na koberce je jednoduchšie, než si myslíš. Ak máš rád moderné koberce, ktoré oživia tvoj interiér, máme pre teba skvelú ponuku. Stačí, ak zdieľaš svoj obľúbený koberec z našej kolekcie SKY Carpet Urban na Facebooku a my ti pošleme zľavový kód na dopravu zadarmo. Je to jednoduchý spôsob, ako ušetriť peniaze a zároveň podporiť malú firmu, ktorá sa venuje kvalitným kusovým kobercom. V tomto článku ti prezradíme, ako na to.