Exteriérové koberce

S exteriérovým kobercom si vytvoríš útulnú a príjemnú atmosféru v tvojom vonkajšom priestore. Nech už máš terasu, balkón alebo záhradu, vonkajší koberec ti dodá šmrnc a pohodlie, ktoré si zaslúžiš.

Aký exteriérový koberec si vyberieš, závisí od toho, ako ho chceš využívať. Pred kúpou koberca, zváž tieto otázky:

Bude exteriérový koberec voľne na terase alebo bude chránený prístreškom

Aby ti dlho vydržal exteriérový koberec mal by si ho udržiavať čistý. Preto ak to nie je tvoja silná stránka, určite si kúp koberec bez vlasu. Prípadne ak máš uzavretý balkón alebo bude koberec dobre chránený pred poveternostnými podmienkami môžeš voliť aj koberec s vlasom.


Veľkosť exteriérového koberca

Architekti majú radi veľké koberce, pretože vytvárajú štýlový priestor. Exteriérové koberce sú pomerne lacné, preto ak máš dostatok priestoru zvoľ si čo najväčší exteriérový koberec.


Dizajn exteriérového koberca

Sprav si fotku terasy alebo balkónu, ak cítiš z fotky že je preplnená a chaotická, určite zvoľ decentný a málo vzorovaný exteriérový koberec. Ak ti na fotke chýba šmrnc, zvoľ pestrofarebný výrazný exteriérový koberec.

Na konci tejto stránky nájdeš galériu s exteriérovými kobercami. Obrázky pre tvoju inšpiráciu vytvorila umelá inteligencia.

5 nápadov na balkón, ktorý musíš mať

5 nápadov na balkón, ktorý musíš mať

Oživ svoj balkón a premeň ho na miesto tvojich snov! Päť inšpiratívnych nápadov, ktoré sú ako z iného sveta, čaká práve na teba. Stačí jeden koberec a tvoj balkón sa môže zmeniť na útočisko plné štýlu a originality. Poďme na to, tvoj balkón už netrpezlivo čaká na svoju premenu!


Aký veľký exteriérový koberec kúpiť?

Aký veľký exteriérový koberec kúpiť?

Už si niekedy premýšľal, ako by mohol koberec zmeniť tvoj exteriér? Poradím ti ako si vybrať správnu veľkosť exteriérového koberca pre tvoj balkón, terasu alebo záhradu. 

Poradca výberom kobercov

Muž meria akú veľkosť koberca je možné kúpiť.

Ako si overiť veľkosť koberca – Návod

Chystáš sa na kúpu nového koberca, ale nevieš, akú veľkosť si vybrať? Neboj sa, máme pre teba riešenie! Prečítaj si náš najnovší príspevok a dozvieš sa, ako si jednoducho overiť veľkosť koberca priamo v tvojom domove. Už žiadne hádanky, len presné rozmery a dokonalý výsledok!