URBAN štýl - Blog

Aký koberec do jedálne? - Sprievodca výberom

Aký koberec do jedálne? - Sprievodca výberom

Hľadáš ten pravý koberec? Nechaj sa inšpirovať a objav, ako vybrať koberec do jedálne, ktorý bude nielen praktický, ale aj vizuálne pôsobivý. V tomto sprievodcovi ti ukážeme, ako na to.


Aký veľký koberec do jedálne

Aký veľký koberec do jedálne

Ako vybrať dokonalý koberec: Si pripravení oživiť svoju jedáleň? Objav, prečo je výber správnej veľkosti koberca pod jedálenský stôl kľúčový a ako môže správny koberec zlepšiť tvoju jedáleň. Nechaj sa inšpirovať našimi tipmi a trikmi, aby si si vybrali ideálny koberec, ktorý ochráni tvoju podlahu, zlepší akustiku a poteší tvoje nohy každým dotykom!


Antracitový koberec v bielej modernej jedálni.

Najlepšie koberce do tvojej jedálne - Osvedčené tipy

Hľadáš ten dokonalý koberec do svojej jedálne, ktorý by odolal každodennej záťaži a zároveň skrášlil tvoj priestor? Objav s nami najlepšie tipy na výber koberca, ktorý bude nielen praktický, ale aj štýlový. Ušetri čas a energiu pri hľadaní toho pravého koberca a nechaj sa inšpirovať našimi odporúčaniami, ktoré ti prinesú pohodlie a eleganciu priamo pod tvoj jedálenský stôl.


10 dôvodov prečo kúpiť koberec na balkón

10 dôvodov prečo kúpiť koberec na balkón

Predstav si, že si na balkóne, pod tebou je mäkký, pohodlný koberec, okolo teba sú tvoji priatelia a všetci sa bavíte. Znie to dobre, však? Čo keby som ti povedal, že toto všetko môže byť tvoje? Poďme sa pozrieť na 10 dôvodov, prečo by si mal kúpiť exteriérový koberec a ako ti môže zmeniť život.


Koberce s mramorovým dizajnom - Cesta k novému lesku a vášni

Koberce s mramorovým dizajnom - Cesta k novému lesku a vášni

Za zvukov starého Milána, medzi uličkami plnými histórie a romantiky, sa odohráva príbeh Petra a Evy, ktorí sa v meste znovuobjavených vášní a vzťahov rozhodli obnoviť plamene svojej lásky. S mramorovými koberecmi ako prostredníkmi ich obnovenej vášne a inšpirácie sa stávajú svedkami úžasnej transformácie svojho vzťahu aj svojho domova.


5 nápadov na balkón, ktorý musíš mať

5 nápadov na balkón, ktorý musíš mať

Oživ svoj balkón a premeň ho na miesto tvojich snov! Päť inšpiratívnych nápadov, ktoré sú ako z iného sveta, čaká práve na teba. Stačí jeden koberec a tvoj balkón sa môže zmeniť na útočisko plné štýlu a originality. Poďme na to, tvoj balkón už netrpezlivo čaká na svoju premenu!